"Jest już po i można iść Wołają mnie drzewka trzy Wieczorny ptak, daleki dzwon Dotyka mnie wilgotny nos. Przeciągam się z długiego snu Zmarłem dziś z powodów stu Otwieram drzwi, przechodzę próg Dom" https://www.youtube.com/watch?v=X51qcS3JK6c
Posty
Wyświetlanie postów z marzec, 2025