Posty

Wyświetlanie postów z styczeń, 2026
Obraz
 " Jestem bardzo dobrym widzem malarstwa. Malarstwo czy rzeźba interesują mnie, bo są to przedmioty stworzone przez ludzi. Dla mnie każdy malarz jest osobny. Powiem coś o mojej metodzie oglądania obrazu. Mnie chodzi o taki absolutnie naiwny sposób spojrzenia na obrazy, o zupełne wyciszenie się i oglądanie obrazów, nawet nie patrząc, kto je namalował. Ale patrzeć az do zawrotu głowy to moja metoda." /z.herbert/
Obraz
 nieskończoność