Posty

Wyświetlanie postów z lipiec, 2023
Obraz
 Kiedy już wszystko minie, kiedy nacieszę się już tym, co mnie raduje, że jest i trwa, chciałabym być posągiem patrzącym w morze, bez imienia, bez nazwy, stojącym z głową odwróconą od wszystkiego, co nudzi i trapi.  Za plecami mieć ciemność, przed sobą rozświetlone niebo, ruchliwe światła na wodzie, na kamiennej twarzy czuć południowe słońce. /j.hartwig/
Obraz
  Bóg tworzył w ciszy.  Żeby słychać było szum traw i wizg jaskółki.  Tworzył w ciszy i skupieniu
Obraz
 na południowym gościńcu