“Przedmioty martwe są zawsze w porządku i nic im, niestety, nie można zarzucić..

Podejrzewam, że przedmioty robią to ze względów wychowawczych, aby wciąż nam wypominać naszą niestałość”

/z.herbert/

Komentarze