“Przedmioty martwe są zawsze w porządku i
nic im, niestety, nie można zarzucić..
Podejrzewam, że przedmioty robią to ze
względów wychowawczych, aby wciąż nam wypominać naszą niestałość”
/z.herbert/
“Przedmioty martwe są zawsze w porządku i
nic im, niestety, nie można zarzucić..
Podejrzewam, że przedmioty robią to ze
względów wychowawczych, aby wciąż nam wypominać naszą niestałość”
/z.herbert/
Komentarze
Prześlij komentarz