"Moje wspomnienia krajobrazów są
cudownie ostre i trwałe. To odrębna mapa, którą życie rysuje dla pamięci. To
niepokojące wspomnienia:jesteśmy wędrowcami i poszukiwaczami przygód, włóczymy
się po świecie bez paszportu, wędrujemy po nizinach, krainie życia, której
prawdziwych granic dokładnie nie znamy"
S.Marai

Komentarze
Prześlij komentarz