"Moje wspomnienia krajobrazów są cudownie ostre i trwałe. To odrębna mapa, którą życie rysuje dla pamięci. To niepokojące wspomnienia:jesteśmy wędrowcami i poszukiwaczami przygód, włóczymy się po świecie bez paszportu, wędrujemy po nizinach, krainie życia, której prawdziwych granic dokładnie nie znamy"

S.Marai


Komentarze