To miasto jest planem miłości. Na tej
ulicy mnie spotkałeś. Tu śnieg połączył nasze usta. Tu się żegnaliśmy i
patrzyłeś za mną długo. Tu pobrały się nasze drogi. Tu zamieszkały nasze
dłonie.Tu biegłam do ciebie w chorobie. Tu wiozłam cię raz ostatni. Tu się
ukryłeś przede mną. Tu nie przestaję cię szukać.

Komentarze
Prześlij komentarz