To miasto jest planem miłości. Na tej ulicy mnie spotkałeś. Tu śnieg połączył nasze usta. Tu się żegnaliśmy i patrzyłeś za mną długo. Tu pobrały się nasze drogi. Tu zamieszkały nasze dłonie.Tu biegłam do ciebie w chorobie. Tu wiozłam cię raz ostatni. Tu się ukryłeś przede mną. Tu nie przestaję cię szukać.


Komentarze